Pěkné ubytování za nízkou cenu

Měsíční archív: Duben 2013

Levné hotely v Praze

Ubytovacích možností je v Praze obrovské množství. Vybrat si návštěvníci Prahy mohou od ubytoven, přes penziony, rodinné hotely až po skutečně luxusní a drahé hotely. Stejně tak si mohou vybrat z ubytování přímo v centru, kousek od centra nebo v okrajových částech Prahy.

Pokud se vydáváte do Prahy, potřebujete zde přespat, ale nechcete žádný luxus, ale spíše co nejlevnější ubytování, pak se také nemusíte bát, že byste nic nenašli. Možností je spousta a za skutečně malé ceny. Úplně nejlepší je zasednout k internetu, zdat do internetového vyhledávače například nejlevnější ubytování v Praze nebo levné ubytování v Praze a  v momentě vám vyjede velké množství ubytovacích zařízení.

Někomu se může a první pohled zdát, že nějaká ubytovna nebo levný penzion bude nějaké nedůstojné, špinavé ubytování. Opak je ale pravdou. Spousta těchto ubytovacích zařízení je skutečně moc pěkných na úrovni.Všichni se totiž snaží, aby se u nich ubytovalo co nejvíce lidí a také, aby tito lidé byli spokojeni a zase se k nim vrátili, takže jsou nuceni rekonstruovat a renovovat jejich ubytovny a penziony.

Díky tomu můžete sehnat skutečně pěkné ubytování za velmi příjemnou cenu.

Vložil Levné ubytování Praha | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Diplomat Praha

Pokud člověk jede do Prahy, ať už za památkami, kulturou, pracovní schůzkou nebo z jakéhokoliv jiného důvodu a potřebuje v Praze přespat, pak se nemusí bát toho, že by v Praze ubytování nenašel. Množství pražských hotelů, stejně jako jeijch kapacita je obrovské.

Lepší je však vždy si najít a domluvit ubytování předem, než pak hledat na místě. Není nic lehčího tedy, než zasednout k internetu, zadat do vyhledávače například hotely Praha a vybrat si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro mnoho lidí je důležitá jak úroveň hotelu, tak také jeho lokalita.

Spousta z nich totiž chce být v těsné blízkosti centra, ale zase nebýt úplně v centru, aby měli trošku klidu. V takovém případě je ideální mimo jiné Hotel Diplomat, který leží pouze několik málo kroků od stanice metra Dejvická  a do centra města se dostanete za 5 minut. Takže ideál.

Navíc tento hotel má čtyři hvězdičky, což už je skutečně pěkná úroveň.Mimo je součástí hotelu také wellness a fitness centrum a kavárna, což je také velkým lákadlem a velkým plus. Po náročném dni si tak můžete dopřát saunu či masáž a poté si v klidu posedět u dobré kávy.

Vložil Hotely v centru Prahy | Štítek , , | Zanechat komentář

Hotel Ibis Praha

Praha je městem, které má rozhodně co nabídnout a ukázat. Patří totiž mezi nejkrásnější města světa, je navštěvována a obdivována lidmi z celého světa.

Aby tito lidé, kteří Prahu navštíví byli spokojeni, je samozřejmě kromě krásných památek, divadel, restaurací a tak dále, potřeba také dostatečné množství míst k ubytování.

Naštěstí i tohle má naše hlavní město dokonale “zmáknuté”, tudíž výběr různých obytovacích zařízení je skutečně velmi široký a mnoho z nich, ať už penzionů či hotelů, je skutečně krásných a na úrovni.

Nejlepší samozřejmě je, když si člověk ubytování v Praze hledá a shání předem a to přes internet a následně případně po telefonu. Takto si totiž můžete na internetu prohlédnout více hotelů a vybrat si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud je jedním z požadavků ubytování přímo v centru, pak je ideální například Hotel Ibis, který se nachází přímo v centru a v bezprostřední blízkosti Starého města.

Tento hotel je sice označkován třemi hvězdičkami, avšak jeho úroveň je skutečně vysoká. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, krásným sociálním zařízením a velká část z nich také moderní televizí.

Vložil Hotely v centru Prahy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Olšanka Praha

Najít si hotel k přespání v Praze není žádný, jelikož Praha disponuje velkým množstvím hotelů, což je samozřejmě velké plus. Mnoho lidí však zná pouze ty hotely, které mají zvučná jména, jako například Hilton, Continental a další. Tyto hotelu jsou sice samozřejmě luxusní, ale možná také oproti jiným hotelům i předražené.

V Praze je totiž mnoho dalších krásných  a luxusních hotelů, kde je možné se ubytovat za nižší cenu. Proto je dobré se předem trošku informovat a najít si na internetu, jaké hotely se nachází v té dané lokalitě. Pokud byste se rádi ubytovali někde v okolí Žižkova, pak byste se měli rozhodně podívat také na Hotel Olšanka, který se v této lokalitě nachází a je tedy i v těsné blízkosti ve Starým Městem.

Jedná se o hotel se třemi hvězdičkami, který potěší své návštěvníky nejen krásnými pokoji a super službami, ale také příjemnou a pohodovou atmosférou a velmi ochotným personálem.

Navíc přímo na jejich webových stránkách je možné si přečíst hodnocení lidí, kteří již tento hotel navštívili. Hotel navíc nabízí jak nekuřácké pokoje, tak také kuřácké, což je pro kuřáky určitě velmi dobrá zpráva.

Vložil Levné ubytování Praha | Štítek , , | Zanechat komentář