Pěkné ubytování za nízkou cenu

Měsíční archív: Září 2013

Hotel Paříž Praha

Hotel Paříž je opravdovým ubytováním pro všechny náročné zákazníky. Jednak se jedná o historickou budovu, která v minulých letech prošla velmi rozsáhlou rekonstrukcí, navíc si zachovala svého jedinečného ducha a hotelovým hostům tak dokáže poskytnout velmi příjemné prostředí. Pokud jste se někde cítili opravdu jako doma, pak jste zajisté museli být ubytováni právě v hotelu Paříž. Hotel Paříž ale samozřejmě nabízí mnohem víc než jen příjemnou atmosféru.

Hotel Paříž disponuje celkem 86 nadstandardně zařízenými pokoji, ve kterých se mohou ubytovat jak jednotlivci, dvojice, tak i skupiny či rodiny s dětmi. Každý pokoj je svým způsobem jinak uspořádán, ale na kvalitě pokojů se to nijak neodráží stejně tak na jejich vybavení.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, mnohdy dokonce balkónem nebo menší terasou, klasicky zařízeným pokojem a při každé návštěvě zajisté oceníte menší drobnosti na pokoji. K dispozici je dokonce několik luxusních apartmánů, které si dle libosti můžete pronajmout.

Dostali jste chuť na něco dobrého nebo je hlad doslova neutišitelný? Pak se spolehněte na hotelovou restauraci Sarah Bernhardt, ze které si zaručeně odnesete jen ty nejlepší gurmánské zážitky. Ať už máte chuť na něco z klasické české kuchyně, rádi byste ochutnali i něco ze zahraničních specialit nebo si prostě jen chcete příjemně posedět nad dobrým a hlavně domácím dezertem, rozhodně budete spokojeni na 100%. Mimo jiné si můžete vychutnat i vynikající kávu nebo sklenku dobrého vína v místní kavárně Café de Paris. V hotelu Paříž v centru Prahy máte prostě veškeré potřeby na jednom místě.

Hotel disponuje poměrně velkým wellness centrem, jež poskytuje poměrně rozsáhlé služby v rámci masáží, zábalů a různých odpočinkových a relaxačních procedur. K dispozici je samozřejmě fitness centrum, kde si můžete vyzkoušet veškeré posilovací stroje a věnovat se aktivnímu odpočinku.

Vložil Kde se v Praze ubytovat | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Hotel Beránek Praha

Pokud toužíte po ubytování v centru města, pak je hotel Beránek tím nejlepším řešením. Nachází se na ulici Bělehradská, jen pár metrů od stanice metra I. P. Pavlova a od Václavského náměstí je vzdálen jen pár minut chůze. Hotel Beránek dominuje nejen svými nadstandardními službami, ale i svou opravdu dlouhou historií, o které se můžete dočíst přímo na internetových stránkách hotelu. V minulých letech prošel hotel Beránek velmi rozsáhlou rekonstrukcí a díky tomu všem hotelovým hostům nabízí unikátní, domácké a velmi příjemné prostředí. A to se týká nejen hotelových pokojů, ale i společných prostor.

V hotelu se nenachází restaurace, kde byste mohli za každých okolností posedět, ale zavítat můžete do několika desítek místních restaurací, které se nachází v okolí. Zajišťují jak klasickou českou, tak i mezinárodní kuchyni, kde si zajisté každý z jídelního lístku vybere to nejlepší. Mimo gastronomických zážitků se můžete v okolí hotelu i příjemně pobavit. Nedaleko najdete několik nočních barů či diskoték, které rozhodně ocení v rámci zábavy každý návštěvník Prahy. Samozřejmě je nutné zmínit i celou řadu turistických zajímavostí nebo památek, které našemu hlavnímu městu dominují. Rozhodně se nemusíte obávat, že byste se v hotelu nebo jeho okolí nudili.

Hotel Beránek zajišťuje pro hotelové hosty bohaté snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů. Máte-li zájem, můžete si objednat i polopenzi nebo plnou penzi, kterou vám hotel zajistí v nejbližší restauraci. Hotel sám o sobě hotová jídla nepodává ani nezajišťuje hotelovou restauraci, kterou byste mohli během dne kdykoli navštívit, ať už na něco malého k jídlu nebo jen na kávu.

Hotel Beránek je perfektním řešením jak pro větší obchodní jednání, tak i pro firemní konference. Pronajmout si můžete konferenční prostory a hotel vám zajistí po celou dobu občerstvení a raut podle vašich požadavků.

 

 

Vložil Kde se v Praze ubytovat | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Imperial Praha

Hotel Imperial najdete v samotném srdci Prahy, jen nedaleko od náměstí Republiky. Nejde ale jen o samotný hotel, který si za dobu své existence vybudoval dobré jméno – hotel Imperial i v současné době patří mezi jeden z nejlepších v Praze, ale i o slavnou kavárnu a restauraci Café Imperial, kterou proslavil a dostal ji do podvědomí mnoha Čechů zejména slavný mistr kuchař Zdeněk Pohlreich. Chcete-li ochutnat ty nejlepší speciality naší i zahraniční kuchyně, které pocházejí přímo z jeho rukou, rozhodně už budete vědět, kam máte zavítat.

V Café Imperial můžete příjemně posedět nad dobrým jídlem, vínem nebo kávou, případně přijít jen na vynikající zákusky.

V Café Imperial si můžete být naprosto jisti, že se zaručeně jedná o jídlo a dezerty, které pochází jen z domácí výroby. Různé potravinové náhražky nebo umělá dochucovadla rozhodně nečekejte. To všechno si můžete vychutnat ve velmi příjemném prostředí a příjemné atmosféře, která v mnohých historických kavárnách a restauracích chybí. To se ale o Café Imperial rozhodně říct nedá.

Dokonce i samotný hotel Imperial, kde se můžete ubytovat v různě zařízených pokojích, přináší tu nejlepší atmosféru a domácké prostředí. V hotelu se v dnešní době můžete cítit, jako doma, ale jen v případě, že si jej dobře vyberete. V hotelu Imperial o vás bude velmi dobře postaráno, dopřát si můžete prakticky cokoli, na co jen pomyslíte. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí a i díky tomu vám dokáže nabídnout jen to nejlepší. A co by to bylo v dnešní době za hotel, kdyby nenabízel služby, které všichni očekáváme. Wellness. Wellness centrum najdete přímo v hotelu a věřte, že i v tomto případě budete velmi mile překvapeni prostředím, ve kterém se budete nacházet. Historické prostředí wellness centra, které je velmi decentně kombinováno s moderním vybavením.

Vložil Ubytování v Praze | Štítek , , , , | Zanechat komentář