Pěkné ubytování za nízkou cenu

Hotel Beránek Praha

Pokud toužíte po ubytování v centru města, pak je hotel Beránek tím nejlepším řešením. Nachází se na ulici Bělehradská, jen pár metrů od stanice metra I. P. Pavlova a od Václavského náměstí je vzdálen jen pár minut chůze. Hotel Beránek dominuje nejen svými nadstandardními službami, ale i svou opravdu dlouhou historií, o které se můžete dočíst přímo na internetových stránkách hotelu. V minulých letech prošel hotel Beránek velmi rozsáhlou rekonstrukcí a díky tomu všem hotelovým hostům nabízí unikátní, domácké a velmi příjemné prostředí. A to se týká nejen hotelových pokojů, ale i společných prostor.

V hotelu se nenachází restaurace, kde byste mohli za každých okolností posedět, ale zavítat můžete do několika desítek místních restaurací, které se nachází v okolí. Zajišťují jak klasickou českou, tak i mezinárodní kuchyni, kde si zajisté každý z jídelního lístku vybere to nejlepší. Mimo gastronomických zážitků se můžete v okolí hotelu i příjemně pobavit. Nedaleko najdete několik nočních barů či diskoték, které rozhodně ocení v rámci zábavy každý návštěvník Prahy. Samozřejmě je nutné zmínit i celou řadu turistických zajímavostí nebo památek, které našemu hlavnímu městu dominují. Rozhodně se nemusíte obávat, že byste se v hotelu nebo jeho okolí nudili.

Hotel Beránek zajišťuje pro hotelové hosty bohaté snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů. Máte-li zájem, můžete si objednat i polopenzi nebo plnou penzi, kterou vám hotel zajistí v nejbližší restauraci. Hotel sám o sobě hotová jídla nepodává ani nezajišťuje hotelovou restauraci, kterou byste mohli během dne kdykoli navštívit, ať už na něco malého k jídlu nebo jen na kávu.

Hotel Beránek je perfektním řešením jak pro větší obchodní jednání, tak i pro firemní konference. Pronajmout si můžete konferenční prostory a hotel vám zajistí po celou dobu občerstvení a raut podle vašich požadavků.

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kde se v Praze ubytovat a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.