Pěkné ubytování za nízkou cenu

Hotel Paříž Praha

Hotel Paříž je opravdovým ubytováním pro všechny náročné zákazníky. Jednak se jedná o historickou budovu, která v minulých letech prošla velmi rozsáhlou rekonstrukcí, navíc si zachovala svého jedinečného ducha a hotelovým hostům tak dokáže poskytnout velmi příjemné prostředí. Pokud jste se někde cítili opravdu jako doma, pak jste zajisté museli být ubytováni právě v hotelu Paříž. Hotel Paříž ale samozřejmě nabízí mnohem víc než jen příjemnou atmosféru.

Hotel Paříž disponuje celkem 86 nadstandardně zařízenými pokoji, ve kterých se mohou ubytovat jak jednotlivci, dvojice, tak i skupiny či rodiny s dětmi. Každý pokoj je svým způsobem jinak uspořádán, ale na kvalitě pokojů se to nijak neodráží stejně tak na jejich vybavení.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, mnohdy dokonce balkónem nebo menší terasou, klasicky zařízeným pokojem a při každé návštěvě zajisté oceníte menší drobnosti na pokoji. K dispozici je dokonce několik luxusních apartmánů, které si dle libosti můžete pronajmout.

Dostali jste chuť na něco dobrého nebo je hlad doslova neutišitelný? Pak se spolehněte na hotelovou restauraci Sarah Bernhardt, ze které si zaručeně odnesete jen ty nejlepší gurmánské zážitky. Ať už máte chuť na něco z klasické české kuchyně, rádi byste ochutnali i něco ze zahraničních specialit nebo si prostě jen chcete příjemně posedět nad dobrým a hlavně domácím dezertem, rozhodně budete spokojeni na 100%. Mimo jiné si můžete vychutnat i vynikající kávu nebo sklenku dobrého vína v místní kavárně Café de Paris. V hotelu Paříž v centru Prahy máte prostě veškeré potřeby na jednom místě.

Hotel disponuje poměrně velkým wellness centrem, jež poskytuje poměrně rozsáhlé služby v rámci masáží, zábalů a různých odpočinkových a relaxačních procedur. K dispozici je samozřejmě fitness centrum, kde si můžete vyzkoušet veškeré posilovací stroje a věnovat se aktivnímu odpočinku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kde se v Praze ubytovat a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.