Pěkné ubytování za nízkou cenu

Hotel Continental Praha

Jelikož je Praha nejen naším hlavní městem a největším městem, ale také významným centrem politickým, ekonomickým a tak dále, je potřeba, aby zde také sídlilo několik luxusnějších hotelů, kde se mohou lidé ubytovat.

Také kde jinde by takové hotely měly být. Velmi zvučné a známé jméno má určitě Hotel Continental, který je k naleznutí na Starém Městě.

Tento luxusní hotel byl postaven v letech 1968 – 1974 ve stylu takzvaného brutalismu. Na první pohled možná hotel nevypadá až tak luxusně a lákavě, jelikož se jedná vlastně o takovou krychli z betonu se skleněnými pásy oken.

Uvnitř je však na tom hotel mnohem lépe, navíc ještě v roce 2002 prošel výraznou renovací interiérů, tudíž je zmodernizován a ještě poměrně nový. Vždyť pět hvěždiček je pět hvězdiček a to už musí hotel nějak vypadat, což v tomto případě rozhodně platí. Proto je také členem mezinárodní sítě luxusních hotelů světa InterContinental Hotels Group.

Uvnitř tohoto hotelu se nachází neuvěřitelných 372 pokojů, plus ještě pokoj pro tělesně postižené a samozřejmě nesmí chybět prezidentské apartmá. Kapacita hotelu je tedy skutečně velmi velká. Kromě toho je zde samozřejmě i luxusní restaurace.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Luxusní hotely a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.