Pěkné ubytování za nízkou cenu

Hotel Imperial Praha

Hotel Imperial najdete v samotném srdci Prahy, jen nedaleko od náměstí Republiky. Nejde ale jen o samotný hotel, který si za dobu své existence vybudoval dobré jméno – hotel Imperial i v současné době patří mezi jeden z nejlepších v Praze, ale i o slavnou kavárnu a restauraci Café Imperial, kterou proslavil a dostal ji do podvědomí mnoha Čechů zejména slavný mistr kuchař Zdeněk Pohlreich. Chcete-li ochutnat ty nejlepší speciality naší i zahraniční kuchyně, které pocházejí přímo z jeho rukou, rozhodně už budete vědět, kam máte zavítat.

V Café Imperial můžete příjemně posedět nad dobrým jídlem, vínem nebo kávou, případně přijít jen na vynikající zákusky.

V Café Imperial si můžete být naprosto jisti, že se zaručeně jedná o jídlo a dezerty, které pochází jen z domácí výroby. Různé potravinové náhražky nebo umělá dochucovadla rozhodně nečekejte. To všechno si můžete vychutnat ve velmi příjemném prostředí a příjemné atmosféře, která v mnohých historických kavárnách a restauracích chybí. To se ale o Café Imperial rozhodně říct nedá.

Dokonce i samotný hotel Imperial, kde se můžete ubytovat v různě zařízených pokojích, přináší tu nejlepší atmosféru a domácké prostředí. V hotelu se v dnešní době můžete cítit, jako doma, ale jen v případě, že si jej dobře vyberete. V hotelu Imperial o vás bude velmi dobře postaráno, dopřát si můžete prakticky cokoli, na co jen pomyslíte. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí a i díky tomu vám dokáže nabídnout jen to nejlepší. A co by to bylo v dnešní době za hotel, kdyby nenabízel služby, které všichni očekáváme. Wellness. Wellness centrum najdete přímo v hotelu a věřte, že i v tomto případě budete velmi mile překvapeni prostředím, ve kterém se budete nacházet. Historické prostředí wellness centra, které je velmi decentně kombinováno s moderním vybavením.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ubytování v Praze a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.